Ubytovna - Český Krumlov

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Tichá 121, Český Krumlov 38101

Velmi dobré
dle 31 recenzí

89%

Šárka Vlčková
skupina přátel, 22.7.2018

Ubytovnu Český Krumlov naleznete cca 1,7 kilometru od historického centra města Český Krumlov a 1,6 kilometru od zámku Krumlov. Ubytovna s přátelskou rodinnou atmosférou nabízí hostům levné ubytování ve 14 jednoduše zařízených pokojích, které uspokojí nenáročné jednotlivce i skupiny. Součástí ubytovny je také vybavená společná kuchyňka a recepce. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Ubytovna - Český Krumlov On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Třílůžkový
Čtyřlůžkový
čtyřlůžkový pokoj + přistýlka
Pětilůžkový
Šestilůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Ubytovna - Český Krumlov Pokoje

Celoroční cenově výhodné ubytování je pro hosty Ubytovny Český Krumlov připraveno v 1 pětilůžkovém, 1 šestilůžkovém, 9 čtyřlůžkových a 3 třílůžkových pokojích. Pokoje jsou jednoduše zařízeny a mají společné sociální zařízení na chodbě. K příjemnému ubytování přispívá bezplatné bezdrátové internetové připojení a společná pračka. Nechybí prostor pro úschovu kol. 

Ubytovna - Český Krumlov Gastronomie

Přímo v ubytovně se nachází prodejní automat. K vlastnímu vaření slouží společná, jednoduše zařízená kuchyňka. V okolí se nachází mnoho restaurací, středověkých krčem i malebných cukráren podél řeky Vltavy. Do nejbližší restaurace je to pouhých 30 metrů, do supermarketu pak 1 kilometr.

Ubytovna - Český Krumlov Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytovna - Český Krumlov Dostupnost

Autobusová zastávka Nové Spolí je od Ubytovny Český Krumlov vzdálena pouhých 50 metrů. Autobusová stanice Český Krumlov se nachází 1,6 kilometru daleko. U ubytovny lze zdarma zaparkovat.

Ubytovna - Český Krumlov Okolí

V unikátním historickém městě Český Krumlov, zapsaném na seznamu UNESCO, se nachází cca 300 památkově chráněných objektů. Jistě vás zaujmou i křivolaké uličky a krásná romantická zákoutí. Chloubou města je Státní hrad a zámek Český Krumlov s krásným parkem a otáčivým hledištěm. Unikátní Muzeum voskových figurín a útrpného práva je vzdáleno od Ubytovny Český Krumlov 1,3 kilometru.

Ubytovna - Český Krumlov

Tichá 121, Český Krumlov
Zobrazit celou mapu